-10%Зварювальна маска "Хамелеон" Tesla Weld M50-777
- Готово до відправки
16 111 ₴
14 500 ₴
- +380 (67) 311-11-74
Зварювальна маска "Хамелеон" Tesla Weld M50-777
Детальний описЗварювальна маска "Хамелеон" Tesla Weld M50-777
ВАЖЛИВА ОСОБЛИВІСТЬ: ПРИМУСОВА ПОДАЧА ОЧИЩЕНОГО ФІЛЬТРОМ ПОВІТРЯ У ЗОНУ ДИХАННЯ ЗВАРЮВАЛЬНИКА
Фільтр очищення повітря складається з трьох шарів:
- металевої сітки;
- Тканинного шару товщиною 2 мм;
- Гофрованого паперового шару.
За рахунок цього забезпечуються безпечні умови зварювання, що дозволяє працювати довше без шкоди здоров'ю.


ШВИДКИЙ ФІЛЬТР ПЕРЕХОДУ ЗІ СВІТЛОГО СТАНУ В ЗАТЕМНЕНЕ
Час спрацьовування – 1/30 000 сек. Ця затримка непомітна для людського ока.
ВЕЛИКА ПЛОЩА СВІТЛОФІЛЬТРА
126*126 мм, чого цілком достатньо для хорошого огляду під час роботи. Світлофільтр живиться від літієвої батареї CR2450.
МЕЖІ РЕГУЛЮВАННЯ СТУПЕНЯ ЗАТЕМНЕННЯ
Ступінь затемнення у зварювальній масці Tesla Weld 50-777 регулюється в межах 4-13 DIN. Це дозволяє адаптувати аксесуар під різні сценарії зварювання.
ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ
Маска заживлюється від потужного акумулятора, що розташовується на ремені зварювальника.
Розмір акумулятора: 224×58×35 мм. Зарядний пристрій акумулятора видає 16,8 В/1000 мА на виході.


ДОПУСТИМИЙ ТЕМПЕРАТУРНИЙ ДІАПАЗОН ВІД -10 ДО +70 °С.
У цій масці можна працювати і в мороз, і в сильну спеку із збереженням усіх функцій.
ТЕПЛОСТІЙКИЙ МАТЕРІАЛ КОРПУСУ
Має підвищену ударо- і жароміцність, стійкість до деформацій і впливу агресивних середовищ.
РЕГУЛЮВАННЯ ВСЕРЕДИНІ МАСКИ
Елементи керування затемненням розташовані на внутрішній стороні маски. Ви можете обирати:
- режими: 9-13, 4-8 або режим щитка (без затемнення - підходить для робіт з механічної обробки);
- ступінь затемнення: плавно змінюється від 4 до 13;
- час затримки після згасання дуги (Delay): регулюється плавно від мінімального до максимального значення;
- чутливість Sensitivity: плавно налаштовується від високої до низької.
Натискання кнопки «Test» активує режим перевірки роботи маски.
Для контролю живлення маски передбачено індикатор заряду батареї.


УПРАВЛІННЯ ПРИМУСОВОЮ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ
Зварювальник може вибирати з двох швидкостей роботи вентилятора. Для контролю стану пристрою передбачено індикатор забрудненості фільтра.
Комплектація
- Маска 'Хамелеон'
- Офиційний гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вихідний струм зарядного пристрою, A | 1,5 A |
| Вхідна напруга зарядного пристрою,В | 16,8 |
| Очікуваний час роботи від батареї, годин | 1 режим - 10 2 режим - 8 3 режим - 6 |
| Напряжение аккумулятора, В | 14,8 |
| Емкость аккумулятора, А*ч | 2600 |
| Кількість циклів зарядки | более 500 зарядов |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Час зарядки, ч | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 70 мм |
| Характеристики маски "Хамелеон" | |
| Індикатори на дисплеї | режим повітряного потоку (л/хв) | заряд батареї | стан фільтра |
| Автоматичне відхилення затемнення | -2,0~+2,0 |
| Блокування затемнення | є |
| Витрата повітря, л/хв | 1 режим - 170 2 режим - 200 3 режим - 230 |
| Внутрішня пам'ять користувача | програмована |
| Датчики дуги | 4+1 (датчик зовнішнього освітлення) |
| Захист від УФ/ІЧ | постійна |
| Поступове відновлення | є |
| Прихваточне зварювання | є |
| Регулювання часу затримки | 0,05-2,0 с | внутрішній (цифровий монохромний дисплей) |
| Розмір захисного скла внутрішнього, мм | 120х88 |
| Розмір захисного скла зовнішнього, мм | 142х107 |
| Ручне керування затемненням | внутрішній (цифровий монохромний дисплей) |
| Технологія TrueView+ | є |
| Точне налаштування затемнення | 0,5 шаг |
| Функції Automatic / Manual | затемнення | чутливість | затримка |
| Функція шліфування | є |
| Межа регулювання затемнення, DIN | 3, 4-8, 9-13 |
| Швидкість спрацьовування, с | 1/25000 |
| Живлення світлофільтру | сонячні елементи | змінні літієві батарейки CR2450 – 2 шт. |
| Регулювання чутливості | внутрішній (цифровий монохромний дисплей) |
| Регулювання затемнення | внутри маски |
| Розмір світлофільтра маски, мм | 120х88 |
| Оптичний клас світлофільтру | 1/1/1/1 |
| Комфортність та безпека використання | |
| Рівень шуму, дБ | 73 |
| Умови експлуатації | |
| Робоча температура акумулятора, °С | - 5 … +55 |
| Температурний діапазон роботи світлофільтра, °C | - 10 … +60 |
| Масо-габаритні характеристики | |
| Довжина гофрованого патрубка з чохлом, мм | 700-1300 |
| Розмір блоку повітродувки, мм | 220х190х70 |
| Гарантійні зобов'язання | |
| Гарантійний термін, міс | 36 |
- Ціна: 14 500 ₴









